jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۵۶۶۹۹   ۲۵ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۰

خواننده آلبوم «پاروی بی‌قایق» جدیدترین اثر خود را با نام «کجایی» را برای تیتراژ سریال «شهرزاد» منتشر کرد.

قطعه «کجایی» با صدای محسن چاوشی + دانلود

به گزارش جام جم نوا به نقل از موسیقی ما، محسن چاوشی جدیدترین اثر خود به نام «کجایی» را با ترانه، موسیقی و تنظیم خودش را منتشر کرد.

این قطعه پس از قطعاتی چون «همخواب»، «به رسم یادگار» و ... جدیدترین اثر چاوشی برای سریال «شهرزاد» است.

چاوشی که در حال تولید و تکمیل آلبوم جدیدش است، از قسمت پنجم سریال «شهرزاد» با آثارش، ورودی قوی به این مجموعه را به عنوان خواننده دارد و پس از استقبال از قطعاتی که برای این سریال در هفته های گذشته ساخته و منتشر کرده، قرار است قطعه «کجایی» به عنوان تیتراژ این سریال استفاده شود.

سینا سرلک نیز پس از همخوانی در قطعه «مینا» این بار نیز در این اثر بخش‌هایی از «کجایی» را در پارت دوم این قطعه با چاوشی همخوانی کرده است.

سرلک پیش از این درباره این اثر و همکاری مجدد با چاوشی گفته بود: این موزیک، به سرعت جایِ خود را در میانِ مردم باز خواهـد کرد و هرکس این کار را یکبار بشنود، این کار را زمزمه خواهـد نمود. محسن چاوشی هنرمندِ با هوش و توانایی‌ست و نبضِ موسیقاییِ جامعه و مردم را بسیار خوب می‌شناسد و به همین دلیل است که در ژانرِ کارِ خودش، بسیار موفّق است. رفاقت با مُحسن برایم دلنشین است. چون از او چیزی جُز انسانیّت و مِهـر ندیده‌ام و همیشه برایش بهـترین‌ها را آرزو دارم.

قطعه «کجایی» را اینجا آنلاین بشنوید و در صورت تمایل دانلود نمایید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر