jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۵۶۵۱۲   ۲۵ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

معاون‌ اول رئیس‌جمهور با تاکید بر این‌که دستگاه قضا باید مراقبت کند و کسانی که پشت پرده به بابک زنجانی روحیه می‌دهند، عبرت بگیرند، گفت: این متهم اگر ۲۲ میلیارد یورو پول دارد، چرا پول مملکت را نمی‌دهد؟

به گزارش فارس، اسحاق جهانگیری در کنفرانس ملی مدیریت بحران با اشاره به اظهارات اخیر دادگاه متهم نفتی خاطرنشان کرد: اصلاً در این دادگاه گفته نمی‌شود چه کسانی این پول را در اختیار وی قرار دادند و گفته نمی‌شود که وی با این پول چه کار کرده است و این پول الان کجاست بلکه متهم، یکسره آقای زنگنه را به دلیل پیگیری این قضیه، مورد حمله قرار می‌دهد و می‌گوید که چرا سوار ماشین من می‌شوی؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر