jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۵۶۴۷۱   ۲۵ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

سرپرست باشگاه پرسپولیس محمد رویانیان، مدیرعامل پیشین باشگاه را به افشاگری درباره قرارداد مانوئل ژوزه، سرمربی پرتغالی پیشین این باشگاه تهدید کرد.

محمد رویانیان، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس، در شرایطی طی روزهای گذشته بدهکار تحویل دادن این باشگاه از سوی خودش را امری طبیعی و رویه سال‌های اخیر پرسپولیس دانست که در زمان مدیریت او قرارداد سنگینی با مانوئل ژوزه پرتغالی بسته شد، قراردادی که حالا معلوم شده به هیچ وجه شفاف نبوده و در حقیقت سه قرارداد امضا شده با این مربی موجود است. هرچه هست، این مربی و دستیارانش به خاطر مطالباتشان از باشگاه پرسپولیس به فیفا شکایت کردند و طبق آنچه که مدیر حقوقی پرسپولیس عنوان کرده این باشگاه باید بالغ بر سه میلیارد و 200 میلیون تومان به ژوزه و دستیارانش بپردازد.

این در حالی است که در آن مقطعی که پرسپولیس در دو فصل چهار سرمربی عوض کرد، مانوئل ژوزه یکی از آنها بود؛ مربی که 17 بار روی نیمکت پرسپولیس نشست، اما آمار تعداد بردهایش با این تیم حتی به 30 درصد هم نرسید. 5 برد، 5 تساوی و 7 باخت، کارنامه‌ای که در نهایت به اخراج ژوزه از پرسپولیس انجامید. ژوزه در آن مقطع رقمی در حدود دو میلیارد تومان از پرسپولیسی‌ها گرفت که البته فقط بخشی از دریافتی او و دستیارانش بود.

در این خصوص، دیروز علی‌اکبر طاهری درباره پرونده مانوئل ژوزه به ایسنا گفت: پرونده ژوزه هم یکی از پرونده‌هایی است که در گذشته قراردادش منعقد شده و با شکایت‌هایی که انجام داده‌اند، الان باشگاه محکوم به پرداخت پول شده است. در آینده درباره این پرونده صحبت‌هایی را مطرح می‌کنم تا همه بدانند با این قرارداد، چه خیانت‌هایی به باشگاه شده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت مشکلات مالی پرسپولیس اظهار کرد: واقعیت این است که با اسپانسری که جذب کردیم، خیلی از مشکلات مالی حل شده است. منظورم این است که در حال حاضر با برنامه‌ریزی و مدیریتی که انجام داده‌ایم، تمام هزینه‌های جاری را پرداخت می‌کنیم، اما همان‌طور که بارها گفته‌ام، بدهی‌هایی از گذشته به گردن ما افتاده که شرایط را برایمان سخت کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جلوه‌ اقتدار ملی

جلوه‌ اقتدار ملی

درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 و مشارکت مردم در آن باید چند نکته را مورد توجه قرار داد.

ایستگاه آخر مناظره

ایستگاه آخر مناظره

مناظره‌ های انتخاباتی ریاست‌جمهوری به بخش جدایی‌ناپذیر از رقابت‌ ها تبدیل شده‌است.

بازار دارو بیمار است

بازار دارو بیمار است

چالش‌های زیادی در صنعت داروسازی کشور وجود دارد. چالش مهم این روزها اما کمبود دارو است.

گفتگو

بیشتر
معروف، بزرگتر ماست

صابر کاظمی، ملی‌پوش والیبال در گفت‌وگو با جام‌جم: آرزوی هر بازیکنی هست که شاگرد آلکنو باشد

معروف، بزرگتر ماست

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر