jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۵۵۵۹۰   ۲۲ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۳:۰۰

وزارت دفاع آمریکا از کشته شدن «جان جهادی» در حملات هوایی واشنگتن به شهر الرقه سوریه خبر داد.

«جان جهادی» درشهر الرقه کشته شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر ، وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در بیانیه ای مدعی شد که در حملات هوایی خود به مواضع گروه تروریستی داعش در سوریه «محمد اموازی» ملقب به «جان جهادی» را هدف قرار داده است.

در این بیانیه آمده است جان جهادی در حملات هوایی شب گذشته آمریکا در شهر الرقه سوریه کشته شده است. «پیتر کوک» سخنگوی پنتاگون با اعلام این خبر افزود: وزارت دفاع آمریکا در حال ارزیابی نتایج این حمله و کشته شدن جهان جهادی است و در زمان مناسب جزئیات، اعلام خواهد شد.

جان جهادی به جلاد داعش معروف است که تاکنون خبرنگاران آمریکایی و ژاپنی و دیگر گروگان های خارجی را سر بریده است. وی در فیلم هایی که از جنایات داعش منتشر می شود چهره خود را پوشانده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر