jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۵۳۴۰۸ ۱۵ آبان ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۳

مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا

خدمتی رکورد جوانان جهان را شکست

در آخرین فینال چهارمین روز مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا در تفنگ سه وضعیت جوانان، نجمه خدمتی طلا گرفت و فاطمه کرم‌زاده به نقره رسید.

خدمتی رکورد جوانان جهان را شکست

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، چهارمین روز از مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا با آخرین فینال رشته تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت بانوان جوان به پایان رسید و دو نماینده ایران نجمه خدمتی و فاطمه کرم‌زاده به ترتیب به مدال طلا و نقره رسیدند.

در این رقابت، رکورد جهانی این رشته توسط نجمه خدمتی با ارتقا ۲ امتیاز شکسته شد. این اتفاق در حالی رخ داد که تیم ایران با کمبود فشنگ مواجه است و پیش از این تمرین زیادی در بخش خفیف نداشت.

پیش از این در رشته تفنگ سه وضعیت بانوان جوان، ایران مدال طلای تیمی را از آن خود کرده بود.

امروز در تپانچه 10 متر بادی نوجوانان دختر نیز تیم ایران به یک نقره انفرادی و یک برنز تیمی دست پیدا کرد.

سیزدهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا از ۱۲ تا ۲۲ آبان‌ماه با حضور ۸۳۵ ورزشکار از ۳۲ کشور آسیا در کویت در حال برگزاری‌ است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر