jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۵۳۲۵۲   ۱۴ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۴:۲۹

جام جم ورزشی : جدیدترین رده بندی تیم‌های ملی جهان از سوی سایت فیفا اعلام شد که بر این اساس تیم ملی ایران چهار پله سقوط کرد و در رده چهل و سوم دنیا قرار گرفت.

سقوط 4 پله ای تیم ملی فوتبال ایران

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین به نقل از مهر، جدیدترین رده‌بندی تیم‌های ملی فوتبال جهان امروز از سوی فیفا اعلام شد که تیم ملی ایران با ۶۵۱ امتیاز و با چهار پله سقوط در رده ۴۳ دنیا قرار گرفت. پیش از این ایران در رده سی و نهم قرار داشت.

با این حال ایران همچنان در صدر کشورهای آسیایی قرار دارد. کره جنوبی و ژاپن هر کدام با پنج پله صعود در رده‌های چهل و هشتم و پنجاهم دنیا (دوم و سوم آسیا) قرار دارند. استرالیا و امارات هم در رده‌های ۶۰ و ۶۷ دنیا جای گرفته‌اند.

در رده بندی کلی، تیم ملی بلژیک با دو پله صعود در رده اول قرار دارد و جای آرژانتین را با ۱۴۴۰ امتیاز گرفت. تیم‌های آلمان، آرژانتین، پرتغال، شیلی، اسپانیا، کلمبیا، برزیل، انگلستان و اتریش در رده‌های دوم تا دهم قرار دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر