jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۵۱۲۷۳   ۰۹ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۴

دزدان کیف‌قاپ پس از سرقت کیف دختر جوان ، او را به طرز دلخراشی به قتل رساندند. تحقیقات جنایی برای دستگیری دزدان پرایدسوار آغاز شده است.

قتل دلخراش دختر جوان توسط دزدان کیف‌قاپ

به گزارش جام‌ جم آنلاین ، ساعت 23 و 30 دقیقه چهارشنبه فریاد «دزد، دزد» دختر جوانی در بلوار آیت‌الله کاشانی سکوت خیابان را شکست. عابران دختر جوانی را دیدند که به در یک خودروی پراید آویزان بود و از مردم کمک می‌خواست. پراید با سرعت بالایی حرکت می‌کرد و دختر جوان پس از طی حدود 300 متر تعادلش را از دست داد و زمین افتاد. شاهدان ماجرا بی‌درنگ در تماس با پلیس و اورژانس درخواست کمک کرده و خودشان نیز بالای سر دختر جوان که به علت اصابت سرش با زمین بیهوش شده بود رفته تا جان او را نجات دهند.

با حضور امدادگران اورژانس، آنها مرگ دختر جوان را تائید کردند. با اعلام موضوع به تیم جنایی و حضور آنها در محل پزشک جنایی علت مرگ را اصابت ضربه به سر و مرگ مغزی اعلام کرد. با مشخص شدن علت مرگ تحقیقات برای شناسایی هویت دختر جوان آغاز شد.

یکی از شاهدان ماجرا به پلیس گفت: دقایقی قبل پس از خرید دارو از داروخانه، همزمان با دختر جوان از داروخانه خارج شدم. او چند متری از من جلوتر بود که مرد جوانی پیاده به سمت او دوید و با قاپیدن کیف دختر جوان فرار کرد. او چند متری پیاده به دنبالش دوید که مرد کیف قاپ سوار خودروی پراید نقره‌ای شد تا فرار کند. در همین زمان دختر جوان خودش را به خودرو رساند و از سمت در راننده برای پس گرفتن کیف آویزان شد. راننده در حالی که دختر جوان به در آویزان بود، سرعتش را افزایش داد که چند صد متر آن طرف تر دختر جوان مقاومتش را از دست داد و با جدول کنار خیابان برخورد کرد.

با اظهارات مرد شاهد، هویت مقتول 22 ساله به نام مریلا شناسایی و تحقیقات از خانواده اش آغاز شد. پدر مریلا در تحقیقات به کارآگاهان پلیس آگاهی گفت: دخترم با خودروی پژو 206 خود برای خرید دارو به داروخانه‌ای حوالی میدان صادقیه رفته بود که ساعتی بعد ما متوجه قتل او شدیم. او سه میلیون تومان پول در کیفش داشت که فکر می‌کنم برای سرقت نشدن این پول به دنبال سارق رفته است.

تیمی از کارآگاهان اداره قتل پلیس آگاهی به دستور بازپرس جنایی تحقیقاتشان را برای شناسایی و دستگیری قاتل پراید سوار آغاز کرده‌اند.

روزنامه جام جم

برای مطالعه اخبار بیشتر از جام جم آنلاین به اینجا کانال تلگرام این سایت مراجعه کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
فریبا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۷
متاسفانه كیف قاپی و دزدی بار اول نیست كه توی این منطقه اتفاق افتاده،بارها اتفاق افتاده سه آپارتمان و همزمان دو یا سه واحد در یك شب و یك ساعت در یك كوچه سرقت صورت پذیرفته !!!!!و با شكایات متعدد اهالی وقتی هیچ اتفاقی جهت حفاظت از مال و ناموس مردم نمیفته تصوراتی ... پیش اومده.بارها در كوچه ها چاقو زیر گلوی خانمها گذاشته و طلا و پولشون رو به سرقت بردن و در آخرین مرحله هم ،دوست عزیزم اینطور در كمال مظلومیت و در حین دفاع از حقش كشته شد ،و این باید باعث خفت ... باشه كه درست در كنار ... پنج اتفاق افتاده...یاد اون شعر افتادم كه میگه:
ما مردمان جهان سومیم
یا در جنگ كشته می شویم
با در جاده ها می میریم
و یا از كوه پرتاب میشیم و...،
افسوس كه ارزشی برای جان ملت هیچ كس قائل نبست...صد افسوس
فرناز عزیز روحت شاد و یادت گرامی ...
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها