jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۵۰۴۳۹   ۰۶ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور با تاکید بر لزوم ایجاد آمادگی در مردم و کارکنان بهداشت و درمان کشور برای مقابله با حوادث غیرمتعارف گفت: آمادگی مردم ایران نسبت به مدیریت بحران 9 درصد است، در صورتی که اگر آن را به 60 یا 70 درصد برسانیم، هزینه‌های ما بسیار کاهش می‌یابد.

به گزارش ایسنا، امین صابری نیا افزود: ذهن مردم برای حوادث غیرمترقبه‌ای مانند سیل و زلزله آماده است، اما در برابر حوادث بیوتروریسم و هسته‌ای این آمادگی وجود ندارد و این موضوع نگرانی ایجاد می‌کند. صابری نیا با بیان این‌که در دنیا به سمت ایجاد آمادگی اجتماعی در برخورد با حوادث می‌روند، عنوان کرد: مردم باید آگاه باشند که چگونه با حوادث نامتعارف برخورد کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر