jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۴۹۹۴۰   ۰۴ آبان ۱۳۹۴  |  ۲۰:۴۲

جام جم ورزشی : سازمان لیگ جزییات پیش فروش بلیت مسابقه فوتبال پرسپولیس و استقلال در شهرآورد هشتاد و یکم پایتخت را اعلام کرد.

جزییات پیش فروش بلیت شهرآورد اعلام شد

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین به نقل از سازمان لیگ، بلیت مسابقه شهرآورد تهران برای پیش فروش در سامانه بلیت الکترونیکی قرار داده شده است.

علاقمندان خرید بلیت این مسابقه می توانند از طریق سامانه www.footballeticket.ir به 2 روش کارت عضویت الکترونیک و کارت ملی بلیت خریداری کنند.

همچنین اولویت پیش خرید بلیت مسابقات با دارندگان کارت بلیت بوده و از نظر هزینه خرید بلیت، به این گروه تا 25 درصد تخفیف داده خواهد شد.

بازی دو تیم پایتخت نشین پرسپولیس و استقلال در قالب هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران، بعد از ظهر روز جمعه در استادیوم یکصد هزار نفری آزادی تهران برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ علاقمندان می‏ توانند، بلیت خود را از طریق کارت ملی نیز خریداری کنند ولی تخفیفی برای این گروه درنظر گرفته نخواهد شد. ارائه کارت ملی برای این گروه در روز مسابقه الزامی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر