jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۹۸۴۷   ۰۴ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۴

جام جم ورزشی : حالا که هواداران پرسپولیس به دلیل مصاحبه علی دایی بعد از بازی صبا و پرسپولیس حسابی از دست او دلخورند علی کریمی قصد دارد به تمرینات پرسپولیس برود.

علی کریمی به این دلیل به تمرینات پرسپولیس می رود

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، گفته می شود دلیل حضور علی کریمی در تمرینات پرسپولیس فقط اتفاقاتی است که پس از دیدار با صبا و پرسپولیس افتاد.

در واقع علی کریمی حالا فرصت خوبی دارد تا خود را بیشتر در دل هواداران جای دهد و از آن سو علی دایی بیشتر از چشم پرسپولیسی ها بیفتد.

با توجه به حساسیت بازی دربی سرخابی‌ها، علی کریمی قصد دارد جهت روحیه دادن به بازیکنان پرسپولیس در یکی از تمرینات تیم پرسپولیس در روزهای آتی در درفشی فر حضور یابد.

علی کریمی محبوبیت خاصی بین هواداران پرسپولیس دارد، براین اساس، هواداران پرسپولیس معتقدند که حضور علی کریمی در تمرینات پرسپولیس باعث افزایش روحیه بازیکنان قبل از دربی می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر