Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۸۵۸۰ ۲۹ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۱۰

جام جم ورزشی: در پایان رقابت‌های جایزه بزرگ تنیس روی میز بانوان ایران، ندا شهسواری به عنوان قهرمانی رسید.

قهرمانی ندا شهسواری در جایزه بزرگ پینگ‌پنگ ایران

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، ندا شهسواری در این رقابت‌ها موفق به شکست دادن هر دو بازیکن کره‌شمالی شد و تنها باخت او برابر مریم صامت دیگر بانوی ملی‌پوش ایران رقم خورد و در نهایت به عنوان قهرمانی رقابت‌های جایزه بزرگ تنیس روی میز ایران دست یافت.

شهسواری که در روز اول با 7 پیروزی پیشتاز مسابقات جایزه بزرگ در اصفهان بود، این صدرنشینی را در روز دوم نیز حفظ کرد و جایزه 500 دلاری مسابقات را بدست آورد.

شهسواری با 21 امتیاز و یک باخت مقابل مریم صامت به عنوان قهرمانی دست یافت. سین سون کره‌ای نیز با یک شکست به شهسواری و کسب 21 امتیاز در مکان دوم ایستاد و مریم صامت دیگر ملی پوش ایران با 19 امتیاز در مکان سوم قرار گرفت.

صبا صفری هم در این رقابت‌ها با 18 امتیاز در مکان چهارم ایستاد.

عناوین پنجم تا دوازدهم نیز به ترتیب نصیب تایونیک از کره‌شمالی با 17، شقایق حسین‌زاده با 17، فاطمه جمالی‌فر با 16، محجوبه عمرانی با 15 ، مهشید اشتری با 15، منصوره رضایی با 14، آنا فیاضیان با 13 و مائده مهرابی با 11 امتیاز شد.

در این بازی‌ها محجوبه عمرانی عضو تیم اعزامی به مسابقات آسیایی تایلند در حالی با 4 برد و 7 باخت به مقام هشتمی رسید که بدلیل مصدومیت از ناحیه مچ دست، شرایط مطلوبی نداشت و قصد ادامه دادن بازی ها را نداشت به اجبار برای به هم نریختن جدول بازی‌ها مقابل حریفان با درد بازی کرد.

در پایان این رقابت‌ها به نفر اول 500 دلار ، نفر دوم 300 دلار و نفر سوم 200 دلار جایزه نقدی داده شد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر