jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۴۸۴۸۵   ۲۹ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۹

جام جم ورزشی: تراکتور به فاصله یک هفته از پیروزی قبلی خود یک پیروزی شیرین دیگر اینبار مقابل سایپا به دست آورد.

دومین پیروزی شیرین تونی و تبریزی ها +[مجموعه عکس]

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، راکتور با دو گل حمزه یونس و بختیار رحمانی سومین پیروزی خود را حفظ کرد تا با 13 امتیاز در رده پنجم قرار بگیرد و کاملا بحران را پشت سر بگذارد. این در حالی است که سایپا با پذیرش دومین باخت متوالی جایگاه خوب خود را در بالای جدول از دست خواهد داد. در دیگر دیدار برگزار شده دیروز سپاهان و ملوان در انزلی به تساوی بدون گل رسیدند.

گزارش تصویری این دیدار را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها