مرد شیشه‌ای پس از فرار از کمپ، خواهرش را با ضربه های چاقو کشت.
کد خبر: ۸۴۸۴۱۰

به گزارش جام‌جم، ساعت 22 و 15 دقیقه دوشنبه مسئولان بیمارستان شهدای یافت آباد در تماس با پلیس از مرگ دختر جوانی به علت اصابت چاقو و خونریزی خبر داد.

با حضور ماموران کلانتری شهرک ولیعصر در بیمارستان، موضوع به تیم جنایی اعلام و تحقیقات از همراهان مقتول آغاز شد. زنی میانسال که خود را مادر مقتول معرفی کرد، در مورد علت مرگ دخترش گفت : دختر 28 ساله ام به نام آتنا ساعتی قبل با برادرش درگیر شد و پسرم بدون دلیل چند ضربه چاقو به او زد. سریع او را به بیمارستان رساندیم اما او جانش را از دست داد. در ادامه پزشک جنایی پس از معاینه جسد دختر 28 ساله علت مرگ را اصابت 20 ضربه عمیق چاقو به بدنش اعلام کرد.

در ادامه یکی از برادران مقتول در باره نحوه قتل گفت: برادرم مرتضی 26 ساله چند ماهی است به شیشه اعتیاد دارد. او را برای ترک به کمپی حوالی چیتگر برده و بستری کردیم. روز گذشته برادرم از کمپ فرار کرده و به خانه آمد. او در خانه ماده مخدر شیشه مصرف کرد و یکباره خشمگین و بی‌دلیل با آتنا درگیر شد. او با برداشتن چاقو از آشپزخانه چندین ضربه به خواهرم زد و با تهدید دیگر اعضای خانواده فرار کرد. با شناسایی پاتوق های پسر شیشه‌ای، تیمی از کارآگاهان اداره قتل به دستور سجاد منافی‌آذر بازپرس ویژه قتل تهران تحقیقاتشان را برای شناسایی و دستگیری قاتل 26 ساله آغاز کردند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها