jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۴۸۲۴۶   ۲۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۹

بعد از هفته ها ناکامی بالاخره پرسپولیس رنگ برد را دید و توانست سیاه جامگان را در مشهد شکست دهد.

برد شیرین شاگردان برانکو در بازی حساس

به گزارش جام جم ورزشی به نقل از ورزش 11، دو تیم سیاه جامگان و پرسپولیس در نهمین هفته از لیگ برتر ایران،به مصاف هم رفتند که شاگردان برانکو موفق شدند سیاه جامگان مشهد را در ورزشگاه ثامن الائمه با نتیجه 2 بر 1 شکست دهند.

دو تیم از ساعت 15 روبروی هم صف آرایی کردند. در حالی که سرخ های پایتخت، سوشا مکانی را بدلیل مسائل انظباطی در اختیار نداشتند و ایمان صادقی از دروازه این تیم دفاع می کرد.

در روزی که بازیکنان پرسپولیس خیلی بهتر از بازی های قبلی خود کار کردند در اواخر نیمه اول و در دقیقه 41 توسط رامین رضاییان به گل رسیدند.

در دقیقه 72 فرشاد احمدزاده حساب کار را 2 بر صفر کرد تا برانکو نفس راحتی بکشد. اما فشار سیاه جامگان در دقایق پایانی باعث شد تا روی یک ضربه کرنر و البته اشتباه بنگر، علیرضا تقی زاده در دقیقه 82 یکی از گل های خورده را جبران کرد.

دو دقیقه بعد پرسپولیسی ها یک ضربه کرنر زدند و توپ را به تیرک دروازه کوبیدند.

در نهایت بازی با همان نتیجه 2 بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر