jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۴۸۰۸۴   ۲۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۱

گردان های امام علی (ع) درعراق امروز سه شنبه اعلام کرد که شهر بیجی به طور کامل از لوث وجود تروریست ها پاکسازی شده است.

شهر بیجی عراق از وجود داعش پاکسازی شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از، پایگاه خبری شبکه العالم، سومریه نیوزبه نقل از بیانیه گردان های امام علی (ع) شاخه نظامی جنبش اسلامی عراق گزارش کرد: نیروهای بسیج مردمی شهر بیجی را در شمال استان صلاح الدین کاملاً آزاد کردند.

بسیج مردمی روز پنجشنبه هفته گذشته اعلام کرده بود که بیش از یک هزار کیلومترمربع از شمال استان صلاح الدین در عملیات لبیک یا رسول الله 2 آزاد شده است.

عملیات مشترک ارتش و نیروهای بسیج مردمی عراق درهفته های گذشته تروریست های داعش را از بسیاری از مناطق فراری داده و موفقیت های این نیروها برای نابودی کامل داعش همچنان ادامه دارد.

فرماندهی عملیات استان صلاح الدین هفته گذشته ا علام کرد که نیروهای امنیتی با پشتیبانی نیروهای بسیج مردمی، پالایشگاه بیجی در شمال شهر تکریت را به طور کامل از کنترل گروه تروریستی داعش آزاد کردند.

عملیات دوم "لبیک یا رسول الله" برای آزادسازی مناطق شمال استان صلاح الدین از هفته گذشته در سه محور آغاز شد.

شهرستان مهم و راهبردی بیجی واقع در شمال استان صلاح‌الدین و از راه‌های اصلی این استان و مرتبط با استان‌های کرکوک و الانبار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها