jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۷۲۶۷   ۲۶ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۲

جام جم ورزشی: باشگاه آرسنال طی مدت کمتر از هفت ماه عذر دومین بکام را خواست.

دومین بکام هم از آرسنال اخراج شد!

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، رومئو بکام پسر 13 ساله دیوید بکام که در آکادمی باشگاه آرسنال بازی می کرد از سوی این باشگاه کنار گذاشته شد و دلیل آن هم چیزی نیست جز عدم پیشرفت کیفیت فنی. ابتدای همین امسال نیز بروکلین پسر بزرگ تر دیوید عذرش از این باشگاه خواسته شده بود. بروکلین فوتبال را کنار گذاشت اما مشخص نیست رومئوی 13 ساله چه برنامه ای برای آینده اش دارد. البته از آنجایی که او یک مدل حرفه ای است به نظر می رسد او ترجیح می دهد در این زمینه فعالیت داشته باشد تا در فوتبال. گفته می شود او قصد هنرپیشه شدن هم دارد.

بکام پس از کناره گیری پسر ارشد خود یعنی بروکلین از فوتبال اظهار داشت که قلبش شکسته است!

کروز کوچک ترین پسر بکام که 9 سال دارد هنوز در آکادمی باشگاه آرسنال بازی می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر