jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۶۰۵۰   ۲۲ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۴:۵۷

جام جم ورزشی: پرسپولیس بعد از فوت هادی نوروزی اولین دیدار خود را برابر تیم فوتبال صبا انجام خواهد داد.

علی دایی در نهمین مصاف لیگی با پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، از زمانی که علی دایی سرمربی شده است، 4 بار به عنوان سرمربی سایپا و 4 بار به عنوان سرمربی راه آهن جلوی پرسپولیس ایستاده است و در این مدت 2 بار تجربه پیروزی برابر پرسپولیس را داشته است. دایی با هدایت سایپا و راه آهن، پرسپولیس را با مربیگری حمید استیلی، دنیزلی، مانوئل ژوزه، یحیی گل محمدی و افشین قطبی ملاقات کرده است، در واقع برانکو ششمین سرمربی پرسپولیس روبه روی علی دایی بوده است. معروف ترین رویارویی علی دایی با پرسپولیس بازی راه آهن. پرسپولیس در مصاف پیروزی بار 4 ـ 3 بوده که یک بازیکن تیم برنده و تیم بازنده یعنی بهادر عبدی و ایمون زاید در بازی مورد اشاره هت تریک کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر