jamejamonline
سلامت عمومی کد خبر: ۸۴۵۶۲۸   ۲۱ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۶:۰۵

وزیر بهداشت با بیان اینکه قوانین کنونی در حوزه متخلفان تغذیه بازدارندگی ندارد، گفت: وقتی که بزرگترین متخلف پالمی را که با سلامت مردم در ارتباط بود به دادگاه معرفی کردیم، آن را ۳ میلیون تومان جریمه کردند.

جریمه بزرگترین متخلف روغن پالم  فقط ۳ میلیون تومان

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از فارس، سیدحسن قاضی زاده هاشمی در دیدار با مشاوران امور زنان دستگاه‌های اجرایی، هفته سلامت بانوان را تبریک گفت .

وی سپس در مورد فاجعه منا تأکید کرد: ما در مورد این فاجعه با احتیاط صحبت می‌کنیم، اما این عزیزان شهید محسوب می‌شوند و اجرشان با خداوند است.

وزیر بهداشت با امیدواری نسبت به تلاش برای ارتقاء آموزش بهداشتی زنان گفت: از اینکه زنان طول عمر بیشتری نسبت به مردان دارند غبطه می‌خوریم و ما هم دوست داریم که زیاد عمر کنیم، گرچه مردان نیز مشکلاتی دارند و مهمترین آن این است که به فکر سلامت خود نیستند.

وی تأکید کرد: در سلامت بانوان تا نقطه مطلوب فاصله داریم، اما حساسیت زیادی روی سلامت بانوان وجود دارد، به طور مثال؛ هنگام مرگ یک خانم باردار شخصاً کمیته‌ای را تشکیل دادم و به محل حادثه فرستادم تا به من گزارش دهد، البته به برکت توسعه و سواد در جامعه، امروز مرگ زنان کاهش زیادی داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
شروط  اخراج دندان‌ عقل

یک متخصص جراحی دهان و فک و صورت می‌گوید کشیدن دندان‌ عقل همیشه ضروری نیست و بستگی به موقعیت رویش دندان در فک دارد

شروط اخراج دندان‌ عقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
قرنطینه بدون تنش

نبود مهارت گفت‌وگو و کاهش آستانه تحمل ، قرنطینه خانگی را برای برخی خانواده‌ها مشکل کرده است

قرنطینه بدون تنش

نیازمندی ها