jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۴۵۵۷۹ ۲۱ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۱:۴۲

علی زند وکیلی معتقد است: وضعیت موسیقی در کشور نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است و به وضع ایده‌آل نزدیک‌تر می‌شود.

موسیقی به شرایط ایده‌آل نزدیک‌تر شده است

به گزارش جام جم نوا ، این خواننده اظهار کرد: امروز تلفیق موسیقی پاپ و سنتی برای مردم بسیار جذاب است، البته موسیقی پاپی که در گروه زند همراه با من اجرا می‌شود، غربی نیست اما مدت‌هاست مردم چنین موسیقی تلفیقی را درک کرده و از آن استقبال می‌کنند.

وی افزود: من در اجراهایم کارهایی را بازخوانی می‌کنم که برای مردم و در ذهن‌شان پررنگ و پر از خاطره باشد و بتواند تمام نسل‌ها را درگیر کند، البته می‌خواهیم به شکل‌های دیگر نیز قطعات را اجرا کنیم تا موسیقی پایداری داشته باشیم.

این خواننده در گفتگو با ایسنا بیان کرد: موسیقی سنتی، یک اصالت و آبرو برای ایران به‌شمار می‌رود. به همین دلیل است که باید به موسیقی، نگاه عمیق داشته باشیم و نگذاریم راحت از بین برود.

زند وکیلی اظهار کرد: خوشبختانه وضعیت موسیقی و کنسرت نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است و به وضع ایده‌آل نزدیک‌تر می‌شود، چون هنرمند هیچ توقعی ندارد و ساده‌زیست و ساده‌نگر است. امیدوارم مردم از دست‌اندرکاران، موزیسین‌ها و موسیقی حمایت بیشتری کنند.

وی از انتشار آلبوم بعدی‌اش در اوایل سال 1395 خبر داد و گفت: در آلبوم جدید، تمام آثار و قطعات مربوط به خودم با تنظیم گروه زند آمده و تلاش شده است، همین سبک تلفیقی سنتی و پاپ باشد.

این خواننده افزود: امیدوارم اصفهان که در موسیقی، هنر و تاریخ زبانزد خاص و عام است، همواره حمایت شود و مردم و مسؤولان نگذارند اصالت اصفهان از بین برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر