jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۴۶۵۲   ۱۹ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۷

جام جم ورزشی: جام جهانی کوچک فوتسال زنان از دوم آذر ماه در گواتمالا آغاز می شود.

مشکل ویزا برای بانوان فوتسالیست

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، جمهوری گواتِمالا کشوری در آمریکای مرکزی است و پایتخت آن گواتمالاسیتی است. مساحت این کشور ۱۰۸٬۸۸۹ کیلومتر مربع و جمعیت آن برپایه واپسین برآوردها ۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر است.

حالا قرار است جام جهانی کوچک فوتسال زنان در این کشور کوچک برگزار شود، کشوری که با ایران 13150.8 کیلومتر فاصله دارد و حدود 16 ساعت، 58 دقیقه طول می کشد تا تیم ملی بانوان به آنجا برسد.

البته مشکل فقط دوری راه نیست، گواتمالا در ایران سفارت ندارد و فدراسیون جهت گرفتن ویزای ملی پوشان از همین اکنون تلاش خود را آغاز کرده است.

علی کفاشیان امروز (یکشنبه) در حاشیه نخستین نمایشگاه دستاوردهای استعدادیابی فدراسیون های ورزشی در گفت وگو با ایرنا گفت: گواتمالا در ایران سفارتخانه ندارد و همین مساله موجب تاخیر در کسب روادید برای فوتسالیست ها به منظور شرکت در جام جهانی کوچک فوتسال در این کشور شده است .

سال گذشته تیم ملی فوتسال بانوان ایران به دلیل دوری بیش از اندازه کشور میزبان جام جهانی کوچک یعنی ونزوئلا در این رقابت ها شرکت نکرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها