jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۴۴۲۶۷   ۱۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۱

جام جم ورزشی: هنوز خاطره اهدای سس به داوران فوتبال را فراموش نکرده بودیم که حالا خبر می رسد بازیکنان تیم ملی جوانان زرشک هدیه گرفته اند!

زرشک برای فوتبالیست های جوان!

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین، اخیرا پس از بازگشت تیم ملی فوتبال جوانان ایران به کشور جوایزی به آنها داده شده که کاشف به عمل آمده زرشک بوده است!

یکی از ملی پوشان جوان در این باره به "ورزش سه" گفت: فدراسیون فوتبال برای این بازی ها و هم چنین سه پیروزی متوالی پاداشی به ما نداد. هر چند که ما برای پاداش بازی نمی کنیم. آن هدیه ای که شما در دست ما دیدید یک بسته سوغاتی بود که در ضیافت شامی به ما داده شد که حاوی زرشک، زعفران، نخود و کشمش، شکر پنیر و نبات بود.

تیم ملی جوانان بعد از پشت سر گذاشتن هشت ماه اردوهای متوالی و شش بازی دوستانه در مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا به مصاف تیم های نپال، اردن و کویت رفت و در پایان به عنوان تیم نخست این گروه به مرحله نهایی مسابقات صعود کرد.

مسابقات نهایی قهرمانی آسیا بهمن ماه سال آینده در بحرین برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر