jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۴۳۳۰۸   ۱۵ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

80 درصد کشفیات موادمخدر کشور در مرزهای شرقی و استان‌های حاشیه‌ای بوده است.

سردار سرتیپ اسکندر مومنی، جانشین فرمانده ناجا در صبحگاه مشترک پلیس تهران با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی کشفیات نیروی انتظامی در عرصه مواد مخدر گفت: امسال کشفیات ناجا در عرصه مواد مخدر 20 درصد افزایش یافته که 80 درصد آن در مرزهای شرقی و استان‌های حاشیه‌ای کشف شده است. نیروی انتظامی عزمی راسخ در مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر دارد و در بحث جلوه خیابانی معتادان نیز از آنجا که این موضوع، موضوعی انسانی است، باید تمام دستگاه‌ها با یکدیگر همکاری کنند.

جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد: نیروی انتظامی دارای دو رویکرد پلیس اجتماعی و امنیت مردم‌محور است. امنیت یکی از مولفه‌های اجتماعی است که با حضور و همکاری پلیس و همه سازمان‌ها تحقق می‌یابد و در صورت همکاری تنگاتنگ، امنیت پایدار ایجاد می‌شود. در حال حاضر از صفر مرزی تا عمق شهرهای ایران امنیت قابل قبولی وجود دارد، در صورتی که در محیط‌های پیرامونی، تروریست و ناامنی وجود دارد، اما به برکت عنایات رهبر معظم انقلاب و همراهی مردم، امنیت قابل قبولی در کشور ایجاد شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر