jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۳۹۵۲۴   ۰۵ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

یک روز پس از عرضه آیفون S6 و S6 پلاس در 12 کشور برگزیده، گوشی‌های جدید اپل با قیمت‌های نجومی وارد بازار ایران شد.

به گزارش خبرآنلاین، قیمت‌های پیشنهادی که مبنای واقعی ندارد و صرفا ناشی از هیجان دلالان و حرص و طمع خریدارانی که می‌خواهند اولین نفر باشند، قیمت‌های این دو مدل را تا 9 میلیون تومان بالا برده است. آیفون S6 بین سه میلیون و 790 هزار تومان تا 9 میلیون تومان فروخته می‌شود و آیفون S6 پلاس نیز بین پنج میلیون و صد هزار تومان تا شش میلیون و 300 هزار تومان فروخته می‌شود.

جزئیات برخی گوشی‌های آیفون S6 به شرح زیر است:

64 گیگ/ به رنگ رز گلد/ آماده تحویل بلافاصله در تهران به قیمت 9 میلیون تومان، 64 گیگ/ رنگ خاکستری/ تحویل 48 ساعته بدون گارانتی به قیمت سه میلیون و 790 هزار تومان

16 گیگ گلد/ بدون گارانتی به قیمت سه میلیون و 990 هزار تومان، 16 گیگ رز گلد / بدون گارانتی به قیمت چهار میلیون و 390 هزار تومان

قیمت آیفون S6 پلاس نیز که در بازار بدون مبنا فروخته می‌شود نیز به شرح زیر است:

64 گیگ گلد تحویل 48 ساعته به قیمت پنج میلیون و 900 هزار تومان، 16 گیگ گلد تحویل دو روزه به قیمت پنج میلیون و صد هزار تومان، 128 گیگ گلد تحویل دو روزه به قیمت شش میلیون و 300 هزار تومان.

کارشناسان به خریداران توصیه می‌کنند تا رسیدن قیمت‌ها به حد معقول و استاندارد از خرید دست بکشند چراکه بازار ایران همیشه این‌گونه بوده و بعد از یکی دو ماه قیمت‌ها به حالت عادی درمی‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر