jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۷۹۷۵   ۳۰ شهريور ۱۳۹۴  |  ۲۲:۰۱

جام جم ورزشی: گویا قرار است شاهد حضور کریستیانو رونالدو در لیگ حرفه ای آمریکا هم باشیم.

کریستیانو رونالدو در آمریکا خداحافظی می کند

به گزارش جام جم ورزشی ، در سال های اخیر ستاره های بزرگی به لیگ حرفه ای آمریکا پیوسته اند که استیون جرارد و کاکا نمونه های اخیر این ستاره ها هستند. اما کریستیانو رونالدو برنده سه توپ طلای فوتبال دنیا و ستاره پرتغالی رئال مادرید می تواند بزرگ ترین بازیکنی باشد که در تاریخ لیگ حرفه ای آمریکا به میدان می رود. بر اساس آخرین گزارش ها شاید در آینده ای نزدیک این سوپراستار پرتغالی لیگ حرفه ای آمریکا را برای ادامه راه فوتبالی خود انتخاب کند.

رونالدو در مصاحبه تلویزیونی با جهان فوتبال از علاقمندی خود به بازی در این لیگ گفت: آنها برای پیشرفت فوتبال کشورشان هر کاری که توانستند انجام دادند و می‌توانند بهتر از این هم بشوند. اگر من می‌توانم به پیشرفت فوتبال این کشور کمک کنم، برای این کار آماده هستم. امیدوارم روزی در این کشور بازی کنم.

خورخه مندس، مدیر برنامه رونالدو در مصاحبه خود با تلفوت در ماه مارس اظهار کرده بود رونالدو در رئال مادرید به دوران بازیگری‌اش خاتمه خواهد داد و سپس شاید به آمریکا برود. فقط خدا می‌داند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها