jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۷۹۷۵   ۳۰ شهريور ۱۳۹۴  |  ۲۲:۰۱

جام جم ورزشی: گویا قرار است شاهد حضور کریستیانو رونالدو در لیگ حرفه ای آمریکا هم باشیم.

کریستیانو رونالدو در آمریکا خداحافظی می کند

به گزارش جام جم ورزشی ، در سال های اخیر ستاره های بزرگی به لیگ حرفه ای آمریکا پیوسته اند که استیون جرارد و کاکا نمونه های اخیر این ستاره ها هستند. اما کریستیانو رونالدو برنده سه توپ طلای فوتبال دنیا و ستاره پرتغالی رئال مادرید می تواند بزرگ ترین بازیکنی باشد که در تاریخ لیگ حرفه ای آمریکا به میدان می رود. بر اساس آخرین گزارش ها شاید در آینده ای نزدیک این سوپراستار پرتغالی لیگ حرفه ای آمریکا را برای ادامه راه فوتبالی خود انتخاب کند.

رونالدو در مصاحبه تلویزیونی با جهان فوتبال از علاقمندی خود به بازی در این لیگ گفت: آنها برای پیشرفت فوتبال کشورشان هر کاری که توانستند انجام دادند و می‌توانند بهتر از این هم بشوند. اگر من می‌توانم به پیشرفت فوتبال این کشور کمک کنم، برای این کار آماده هستم. امیدوارم روزی در این کشور بازی کنم.

خورخه مندس، مدیر برنامه رونالدو در مصاحبه خود با تلفوت در ماه مارس اظهار کرده بود رونالدو در رئال مادرید به دوران بازیگری‌اش خاتمه خواهد داد و سپس شاید به آمریکا برود. فقط خدا می‌داند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها