jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۳۷۵۶۱ ۲۹ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۰

جام جم ورزشی: پاری سن ژرمن برای جذب سرمربی پرتغالی چلسی برنامه های مفصلی دارد.

پاریسی ها به دنبال آقای خاص

به گزارش جام جم ورزشی ، باشگاه پاری سن ژرمن که در سال های اخیر قدرت مالی مضاعفی پیدا کرده است قصد دارد خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی و موفق چلسی را به خدمت بگیرد. این برنامه برای سال آینده و یا حداکثر دو سال دیگر تدوین شده است و بر اساس آن آقای خاص فوتبال به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم پاریسی می نشیند.

پاریسی ها که هدف بزرگی به نام قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را در سر دارند احتمال می دهند با مورینیو زودتر به این هدف می رسند. قهرمانی در اروپا جز برنامه های 10 سال آینده این باشگاه است اما نبوغ مورینیو در مربی گری می تواند این برنامه را جلوتر بیندازد؟

یک نکته مهم دیگر وجود دارد و آن هم این است که باشگاه پاری سن ژرمن احتمال می دهد مورینیو زودتر از حد مقرر یعنی حداکثر تا نیم فصل به کار خود در چلسی پایان دهد، آنگاه است که جذب او راحت تر خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر