jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۳۶۵۰۴ ۲۶ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

پشت صحنه شب نکوداشت بزرگان و رونمایی از گنجینه‌های سینمای مستند ایران روز جمعه 27 شهریور در قالب مستند «میم مثل مستند» از شبکه مستند سیما روی آنتن می‌رود.

برنامه «ایران» شبکه مستند روز جمعه به هنر قلم‌زنی روی نقره، کاربرد انرژی هسته‌ای در کشاورزی، جشنواره نمایش‌های آیینی - سنتی و زیارتگاه چک چک در یزد می‌پردازد. مستند «خاطرات شفاهی ارتشبد فردوست» در قسمت‌های چهارم و پنجم به نفوذ فراماسونرها در حکومت، ازدواج محمدرضا پهلوی و فوزیه، اخلاقیات اشرف پهلوی و ازدواج‌های او، مصدق و حال و هوای 28 مرداد می‌پردازد. برنامه «شهریار شعر ایران» گفت و گویی با محمدحسین شهریار را برای اولین‌بار پخش می‌کند. این برنامه هم روز جمعه ساعت 14 پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر