jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۳۶۴۷۰ ۲۶ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

سند همکاری بین موسسه خیریه حاتم و موسسه فرهنگی اجتماعی صبح ملایر برای ساخت مرکز آموزشی، درمانی خیریه حاتم حدود دو هفته پیش در شهرستان ملایر استان همدان امضا شد.

مدیران تشکل‌های مردمی یاد شده- دکتر صادقی معز و حمید هنرجو- ابراز امیدواری کردند تا پایان شهریور جاری طرح مطالعاتی، اخذ مجوزهای لازمه و مکان یابی مناسب برای احداث این کلینیک فوق‌تخصصی در این شهرستان کلید بخورد. به گفته این مدیران نقش موسسات خیریه چون حاتم و اتکا به توان و دانش جوانان ملایر، از ارکان توسعه در حوزه‌های گوناگون کشور، از جمله بخش درمانی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر