jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۵۸۸۷   ۲۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۶

جام جم ورزشی: رکوردهای لیونل مسی فصل به فصل دست نیافتنی تر می شود. در این میان تنها کسی که می تواند با او رقابت کند کریستیانو رونالدو است.

شمارش معکوس برای 100 تایی شدن لیونل مسی

به گزارش جام جم ورزشی ، امشب در آغاز مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا بارسلونا در خانه رم به مصاف این تیم می رود.

این دیدار برای لیونل مسی نقطه عطفی خواهد بود چرا که وی برای صدمین مرتبه در لیگ قهرمانان اروپا به میدان می رود. هر 99 دیدار قبلی نیز با پیراهن بارسلونا بوده است. مسی که در لیگ قهرمانان اروپا 77 گله است برای دیدار امشب هیجان زده است البته نه به اندازه هوادارانش، هوادارانی که بی صبرانه منتظر شروع بازی امشب و 100 تایی شدن لیونل مسی هستند.

لیونل مسی که از همین اکنون توپ طلای فوتبال دنیا در سال 2015 را در دستان خود می بینید شانس این را دارد تا در برابر رکورد گلزنی خود در لیگ قهرمانان را نیز بهبود ببخشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها