jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۳۹۳۵ ۱۸ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۱

جام جم ورزشی: شب گذشته تیم ملی فوتبال انگلیس در مقدماتی یورو 2016 با نتیجه دو بر صفر سوئیس را شکست داد.

پسر دیوید بکام، چهره ویژه دیدار انگلیس - سوئیس +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، نکته بسیار جالب اینکه پیش از آغاز بازی تیم ملی فوتبال انگلیس در حالی وارد میدان شد که وین رونی کاپیتان تیم ملی فوتبال این کشور در حالی که دست پسر 13 ساله دیوید بکام را در دست داشت وارد زمین شد.

بر اساس گزارش دیلی میل، رومئو بکام 13 ساله حضور در مراسم پیش از آغاز دیدار انگلیس با سوئیس را به عنوان هدیه تولد از پدرش دیوید بکام گرفته است! بکام با رایزنی با فدراسیون فوتبال انگلیس مقدمات حضور پسرش را در مراسم شروع بازی فراهم کرد. رومئو این شانس را داشت تا در روزی که وین رونی تبدیل به برترین گلزن ملی تاریخ فوتبال انگلیس تبدیل شد دست در دست او وارد میدان مسابقه شود.

رومئو که هم اکنون به عنوان مدلینگ فعالیت می کند با وجود داشتن سن و سال کم محبوبیت بالایی دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر