jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۳۳۴   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۷

رام نایک وزیر نفت و گاز طبیعی هند گفت : ماهمچنان مایل هستیم گاز مورد نیاز خود را از ایران که ذخایر بزرگ گاز طبیعی در اختیار دارد تامین کنیم وزیر نفت و گاز هند در حاشیه همایش "گاز تک 2002 " در دهلی نو این موضع دولت هند را مورد تاکید قرار داد

وی گفت : واردات گاز از ایران به نتایج مطالعاتی بستگی دارد، که اکنون درباره نحوه انتقال گاز از این کشور به هند در حال انجام است رام نایک اظهار کرد: ایران و هند به طور مشترک گروهی را برای مطالعه احداث خط لوله ای که گاز را به هند انتقال خواهد داد، تعیین کرده اند که مسیرخط لوله پس از اعلام نتایج مطالعه این گروه ، تعیین خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

سفر رئیس‌مجلس ایران به روسیه ابعاد مختلفی دارد؛ یک بعدش به روابط دوجانبه ایران و روسیه مرتبط است به این معنا که دو کشور تمایل دارند روابط خود را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی و همکاری‌های منطقه‌ای توسعه بخشند.

فرصت‌ سوزی در ایجاد پل صادراتی

فرصت‌ سوزی در ایجاد پل صادراتی

سوریه پس از جنگ با داعش زیرساخت کشور خود را از دست داد و پس از پایان جنگ که ایران نقش اساسی داشت، قرار شد بخشی از اقتصاد این کشور نصیب ما شود. متاسفانه در موضوع سوریه پیشرفتی نداشتیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر