jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۳۲۹۸۳   ۱۵ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۵:۵۶

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال نابینایان با شکست کره توانست سهمیه پارالمپیک 2016 ریو را کسب کند.

تیم ملی فوتبال نابینایان پارالمپیکی شد

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال 5 نفره نابینایان و کم‌بینایان در آخرین دیدار خود در بازی‌های آسیایی انتخابی پارالمپیک 2016 ریو در توکیو ژاپن توانست تیم قدرتمند کره را 4 بر صفر مغلوب کند و به عنوان دومین تیم بعد از چین به بازی‌های پارالمپیک ریو راه پیدا کند.

تیم ملی فوتبال 5 نفره نابینایان در این رقابت‌ها در اولین دیدار خود برابر تیم ملی مالزی 5 بر صفر پیروز شد و در دومین دیدار برابر ژاپن به تساوی رسید. این تیم در سومین دیدار 10 بر صفر هندوستان را شکست داد و در چهارمین دیدار در بازی‌های آسیایی در برابر چین به تساوی رسید.

بازی‌های آسیایی انتخابی پارالمپیک 2016 ریو در توکیو ژاپن آخرین مرحله برای کسب سهمیه پارالمپیک بود که از این رقابت‌ها تنها تیم‌های ایران و چین موفق به کسب سهمیه شدند. تیم ایران فردا برای برگزاری دیدار فینال و کسب عنوان قهرمانی این بازی‌ها ساعت 15 به دیدار تیم چین خواهد رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها