jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۲۸۴۴   ۱۵ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۹:۵۰

جام جم ورزشی: در شرایطی که وین رونی شب گذشته با گلزنی برای تیم ملی انگلیس به رکورد بابی چارلتون رسید سرمربی انگلیسی ها با تعویض او اجازه گلزنی بیشتر به وی نداد.

تعویض عجیب و سوال برانگیز وین رونی +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، رونی دیشب چهل و نهمین گل ملی خود را برای انگلیس به ثمر رساند تا با رکورد بابی چارلتون برابری کند و با او به طور مشترک در صدر گلزنان تاریخ جزیزه قرار بگیرد اما در شرایطی که می توانست یک گل دیگر بزند تا به تنهایی در صدر این فهرست قرار بگیرد سرمربی تیم ملی انگلیس یعنی روی هاجسون او را تعویض کرد.

پس از اینکه روی هاجسون، سرمربی تیم ملی انگلیس در جریان بازی منجر به برتری 6 بر صفر تیمش مقابل سن‌مارینو در مقدماتی یورو 2016، وین رونی، کاپیتان تیمش را از زمین بیرون آورد، خیلی‌ها یاد حرکت مشابه گراهام تیلور در قبال گری لینکر، ستاره دهه 80 جزیره افتادند.

هر چند لینکر فرصت رسیدن به رکورد چارلتون را به دست نیاورد، اما رونی هنوز زمان دارد و می‌تواند در بازی بعدی با زدن یک گل به تنهایی بهترین گلزن تاریخ فوتبال ملی جزیره شود.

اقدام هاجسون در تعویض رونی، انتقادهای زیادی را متوجه او کرد، اما سرمربی انگلیس ادعا کرد این اقدام از ابتدای بازی در ذهن او بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها