jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۲۸۴۴ ۱۵ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۹:۵۰

جام جم ورزشی: در شرایطی که وین رونی شب گذشته با گلزنی برای تیم ملی انگلیس به رکورد بابی چارلتون رسید سرمربی انگلیسی ها با تعویض او اجازه گلزنی بیشتر به وی نداد.

تعویض عجیب و سوال برانگیز وین رونی +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، رونی دیشب چهل و نهمین گل ملی خود را برای انگلیس به ثمر رساند تا با رکورد بابی چارلتون برابری کند و با او به طور مشترک در صدر گلزنان تاریخ جزیزه قرار بگیرد اما در شرایطی که می توانست یک گل دیگر بزند تا به تنهایی در صدر این فهرست قرار بگیرد سرمربی تیم ملی انگلیس یعنی روی هاجسون او را تعویض کرد.

پس از اینکه روی هاجسون، سرمربی تیم ملی انگلیس در جریان بازی منجر به برتری 6 بر صفر تیمش مقابل سن‌مارینو در مقدماتی یورو 2016، وین رونی، کاپیتان تیمش را از زمین بیرون آورد، خیلی‌ها یاد حرکت مشابه گراهام تیلور در قبال گری لینکر، ستاره دهه 80 جزیره افتادند.

هر چند لینکر فرصت رسیدن به رکورد چارلتون را به دست نیاورد، اما رونی هنوز زمان دارد و می‌تواند در بازی بعدی با زدن یک گل به تنهایی بهترین گلزن تاریخ فوتبال ملی جزیره شود.

اقدام هاجسون در تعویض رونی، انتقادهای زیادی را متوجه او کرد، اما سرمربی انگلیس ادعا کرد این اقدام از ابتدای بازی در ذهن او بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر