jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۳۲۸۱۶   ۱۵ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۸:۲۳

جام جم ورزشی: اکبر محمدی ، سرمربی سابق تیم ملی جوانان در مصاحبه ای پرده از پیشنهاد تابعیت فدراسیون فوتبال روسیه به سردار آزمون برداشت.

پیشنهاد روسیه به آزمون برای تابعیت

سردار آزمون که این روزها در ترکیب تیم ملی ایران می درخشد، قبل از جام جهانی و در یکی از بازی های لیگ روسیه مورد توجه فابیو کاپلو قرار گرفت. به همین دلیل پیشنهاد تابعیت روسیه به سردار داده شد.

به گزارش ورزش سه ، از سوی مسئولان فوتبال روسیه به یکی از مدیران روبین کازان. گویا روس ها به دنبال سرمایه گذاری روی آزمون بودند تا سالها بعد از وجودش استفاده کنند. اکبر محمدی ، سرمربی سابق تیم ملی جوانان در این مورد می گوید: کاپلو از بازی سردار خوشش آمده بود و از مسئولان خواسته بود تا مقدمات حضور این مهاجم را در روسیه فراهم کنند. خوشبختانه این پیشنهاد با پاسخ منفی سردار و خانواده آزمون مواجه شد تا سردار برای تیم ملی ایران بازی کند.
گفتنی است خلیل آزمون هم این ماجرا را تایید کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر