jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۳۲۵۷۵   ۱۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۵:۳۵

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل:

کاهش 50 میلیون تومانی قیمت بنز در ایران

۱

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل با اشاره به کاهش قیمت خودروهای وارداتی گفت: برخی خودورها مانند بنز و بی ام و کاهش 50 تا 60 میلیون تومانی را تجربه کرده اند.

کاهش 50 میلیون تومانی قیمت بنز در ایران

غلام حسین قاسمیان رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل با اشاره به ادامه رکود در بازار خودرو گفت : درحال حاضر عرضه خودرو زیاد و تقاضا کم است و این موجب رکود بازار شده است.

وی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، افزود:مردم منتظر کاهش قیمت خودور هستند و خرید نمی‌کنند و در حالی که در مقایسه با ابتدای سال قیمت خودرو کاهش یافته است.

به گفته رئیس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل در برخی از خودروها 200 میلیونی نزدیک به 15 تا 20 میلیون کاهش قیمت رخ داده است و خودروهایی مانند بنز و بی ام و نزدیک به 50 تا 60 میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرده‌اند.

وی تصریح کرد: در بین خودروهای وارداتی فروش سانتافه نسبت به سایر خودروها به دلیل آبشن‌های موجود بیشتر بوده است.

قاسمیان گفت: درحال حاضر صنف نمایشگاه‌داران اتومبیل در رکود به سر می‌برند و این درحالی است که باید مالیات خود را پرداخت کنند و دراین شرایط باید دولت با توجه به شرایط اقتصادی و بازار به دریافت مالیات اقدام کند.

وی ادامه داد: نزدیک به شش ماه است که اعضای این صنف درآمدی نداشته‌اند و این امر منجر به تعطیلی بسیاری از واحدهای صنفی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
جلال
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
اگر شركت بنز دانا باشد با كاهش قیمت ماشین هایش میتواند بازار ایران را صاحب شود .شما نگاه كن خود شركت كیا دیگه پراید تولید نمیكند بعد این اقایان باكمال ... اولا كه انرا تولید خودشان میدانند در این 20سال حتی عرضه و دانش تغیر دران نداشته اند شما اسم خودتان را مهندس گذاشته اید
مهندس پوشالی . مهندس پولكی . مهندس مافیایی .
بعد با كمال... با ملت مثل نوكر صحبت میكنند قوه قضایی چرا وقتی وزیر ... شده صنعت ملت ایران را كه بخاطر بی پولی ضد انقلاب نامید تذكر نداد
وای بر ملت ایران اگر اتحاد خود را بشكند یه عده مافیا و فرصت طلب به ما میخندند
۰
۰

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها