jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۳۱۸۸۵   ۱۱ شهريور ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۲

جام جم ورزشی: فروزان سلیمانی سرمربی تیم ملی فوتسال زنان برای شروع دور جدید تمرینات این تیم 17 زن فوتسالیست رااز هفت استان کشور به اردوی آماده سازی این تیم در کمپ تیم های ملی دعوت کرد.

17 فوتسالیست زن به اردوی تیم ملی می روند

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتسال زنان کشورمان که این روزها خود را برای حضور در نخستین دوره مسابقات فوتسال جام ملت های اسیا آماده می کند ، پس از برگزاری یک اردو در کیش دوباره تمرینات خود را در تهران از سر می گیرد .
این بازیکنان از استان های البرز، تهران ، اصفهان ، خوزستان ، قزوین ، کرمانشاه و هرمزگان به این اردو دعوت شدند.
فرشته کریمی، نغمه مرادی، فرزانه توسلی، نسیمه غلامی، سپیده زرین راد، نیلوفر اردلان، سحر پاپی، فاطمه پاپی، سهیلا ملمولی،طاهره مهدی پور، زهر میثمی، لیلا خدابنده لو، اعظم آخوندی، فاطمه اعتدادی، مهسا نظری و سارا شیربیگی و فهیمه زارعی نفرات دعوت شده به این اردو هستند.
مسابقات فوتسال جام جهانی زنان آسیا از 28 شهریور ماه تا چهارم مهر ماه به میزبانی مالزی برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها