jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۳۱۸۷۴   ۱۱ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۴:۳۸

جام جم ورزشی: خداداد عزیزی همیشه حرف های زیادی برای گفتن دارد اما حرف های او کمتر به مسائل فنی فوتبال برمی گردد.

نقش خداداد عزیزی در ریختن قبح قلیان کشی!

به گزارش جام جم ورزشی ، او اگر درباره مسائل فنی فوتبال هم صحبت کند آنچنان تند و تیز انتقاد می کند که این صحبت های او بیشتر رنگ و بوی توهین و انتقاد می گیرد. اگر هم بخواهد درباره مسائل غیرفوتبالی صحبت کند آنچنان از حد تجاوز می کند که باز هم صحبت هایش رنگ و بوی توهین و افترا می گیرد. در واقع یک باور غلط در فوتبال ایران سال هاست که پیدا شده و آن هم این است که هر فردی به زمین و زمان بد و بیراه گفت و همه را از دم انتقادات تند و تیز و توهین آمیز خود گذراند پس حتما فرد صادق و صریحی است! حالا خداداد بر اساس این باور غلط در دسته افراد صادق و رک و صریح فوتبال جای می گیرد.

او این روزها بی پرده تر از هر زمان دیگری صحبت می کند و به خودش اجازه داده در حضور سرمربی تیم و سایر پیشکسوتان در بین دو نیمه دیدار ستارگان و ایران به خاطر چند قیچی برگردان حسابی به فرهاد مجیدی بتازد اینبار به «قلیان» گیر داده است. سال هاست که خوب می دانیم قلیان در زندگی روزمره فوتبالیست های وطنی نقش غیر قابل انکاری دارد. با اینکه قبح آن ریخته شده اما باز هم یکی به نام خداداد عزیزی سعی می کند هر چه بیشتر آن را معمولی جلوه دهد. او در تمام ماه های اخیر از قلیان کشی فوتبالیست ها صحبت کرده و آن را مورد انتقاد قرار داده اما حالا یادش افتاده که خودش هم از سال 84 قلیان کشی می کند! اینجاست که باید پرسید خداداد عزیزی با خودش چند چند است؟! واقعا او در فوتبال به دنبال اثبات چه چیزی است که نگفتنی ها را به بدترین شکل ممکن به زبان می آورد؟ ای کاش بتوانیم بین "صادق بودن" و "غیرمنطقی بودن" تمایزی اساسی قائل شویم...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
اراد
Germany
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
حالا قلیان كه خوبه كارهای ... از اون هم می كنند
۰
۰

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر