jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۳۱۷۵۱   ۱۱ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۸:۲۸

جام جم ورزشی: منتفی شدن انتقال دخیا سنگربان منچستریونایتد به رئال مادرید باعث حمله روزنامه پیروزی به استقلال شده است!

حمله شدید روزنامه پیروزی به استقلال +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، سرانجام پس از کش و قوس های فراوان بر سر انتقال دیوید دخیا سنگربان منچستریونایتد به رئال مادرید این دو باشگاه بزرگ اروپایی به توافق رسیدند اما تاخیر 40 دقیقه ای برای امضای این قرارداد در سازمان لیگ اسپانیا باعث شد تا انتقال این دروازه بان حداقل تا نیم فصل به رئال مادرید منتفی شود.

مشابه این ماجرا در فوتبال ایران هم دیده شد یعنی وقتی که استقلال با پروپیچ به توافق رسید اما از پایان نقل و انتقالات کمی گذشته بود اما با این حال با توجه به شرایط عجیب و غریب در فوتبال ایران آبی ها موفق شدند علیرغم اتمام مهلت نقل و انتقالات با این بازیکن قرارداد امضا کنند.

روزنامه پیروزی امروز با استناد به ماجرای دیوید دخیا و رئال مادرید تیتر زده «2 بازی استقلال باید 3 بر صفر شود». این روزنامه همچنین تیتر زده «رئال نتوانست، استقلال توانست»!

حمله روزنامه پیروزی به استقلال در حالی صورت گرفته که روزنامه ایران ورزشی هم امروز به همین موضوع در تیتر نخست خود پرداخته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر