jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۸۳۰۷۲۰   ۰۸ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۱

جام جم ورزشی: دکتر چو، رییس فدراسیون جهانی تکواندو در پیامی موفقیت تیم ملی نونهالان ایران در مسابقات قهرمانی جهان را تبریک گفت.

تبریک رییس فدراسیون جهانی تکواندو به پولادگر

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از فدراسیون تکواندو، دکتر چو رییس فدراسیون جهانی تکواندو در پیامی موفقیت تیم ملی نونهالان ایران در مسابقات قهرمانی جهان را تبریک گفت.

متن پیام تبریک رییس فدراسیون جهانی تکواندو به شرح ذیل است:

جناب آقای پولادگر

در ابتدا می خواهم تبریک صمیمانه خود را به خاطر موفقیت بزرگ تیم ملی ایران در دومین مسابقات قهرمانی جهان نونهالان عرض نمایم.

اگرچه این رویداد تنها دومین سری مسابقات قهرمانی جهان نونهالان بود اما توانسته بود رسانه ها و طرفداران تکواندو را به خاطر عملکرد عالی ورزشکاران از سراسر جهان جذب کند.

با توجه به عملکرد بسیار خوب ورزشکاران، مطمئن هستم آینده روشنی را پیش رو داریم.

بار دیگر تبریک مرا به خاطر نتیجه چشمگیر کسب شده توسط ورزشکاران نونهال ایرانی در این رویداد پذیرا باشید. امیدوارم این موفقیت تثبیت کننده ادامه مدیریت شما باشد.

تیم ملی تکواندوی نونهالان دختر ایران با کسب 5 مدال طلا، یک نقره و یک برنز و 83 امتیاز مقتدرانه و برای دومین بار قهرمان جهان شد و تیم پسران نیز با 2 مدال طلا، 2 نقره و یک برنز و 58 امتیاز، عنوان نایب قهرمانی جهان را به خود اختصاص داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر