jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۲۹۹۵۶   ۰۵ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۵:۵۰

فرمانده انتظامی پایتخت خبر داد:

انهدام ۲۰ باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در تهران

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از افزایش کشفیات مواد مخدر در سطح شهر تهران طی ۵ ماه ابتدایی سال جاری خبر داد و گفت: در این بازه زمانی ۲۰ باند بزرگ قاچاق مواد مخدر منهدم شد.

انهدام ۲۰ باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در تهران

سرتیپ پاسدار حسین ساجدی نیا با اشاره به اقدامات پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت طی پنج ماه ابتدایی سال جاری ضمن تشریح جزییات آن گفت:در این مدت 14 طرح سراسری برخورد با سوداگران مرگ و جمع آوری معتادان در سطح شهر به مرحله اجرا درآمده که طی آن بیش از هشت تن و 294 کیلوگرم انواع مواد مخدر و روانگردان کشف شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل که 6 تن و 254 کیلوگرم بوده 33 درصد افزایش را نشان می دهد.

وی افزود: در پنج ماهه نخست سال جاری همچنین 20 هزار و 130 خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر و معتاد و مصرف کننده دستگیر شده اند که این امر مهر تائید بر پاسخگویی به مهمترین دغدغه شهروندان تهرانی است و حکایت از جدیت پلیس تهران بزرگ در برخورد با قاچاقچیان، معتادان و خرده فروشان دارد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، رییس پلیس پایتخت تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون هزار و 673 معتاد ولگرد پرخطر از سطح معابر جمع آوری و تحویل مراکز درمانی و کمپ های مربوطه شده اند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به انهدام 20 باند بزرگ قاچاق مواد مخدر و روانگردان در طول این مدت، گفت: طی این عملیات ها از متهمان مقادیر قابل توجهی تریاک، حشیش، شیشه، هرویین و مرفین کشف شده است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در انجام ماموریت های خارج از حوزه استحفاظی،تعامل مستقیم و تنگاتنگی با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های همجوار دارد، تاکید کرد:این همکاری مشترک منجر شده که از ابتدای سال جاری تاکنون هزار و 964 کیلوگرم انواع مواد مخدر و روانگردان کشف شده و 38 قاچاقچی سابقه دار دستگیر و پس از سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.

سردار ساجدی نیا افزود:در پنج ماه گذشته 184 قاچاقچی حرفه ای مواد مخدر و روانگردان به همراه 6 قبضه سلاح جنگی دستگیر و ضمن انتقال به پایگاه های پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ پس از سیر مراحل قانونی روانه دادسرا و با حکم مراجع قضایی به زندان معرفی شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ به تلاش های شبانه روزی ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، اشاره کرد و گفت:کارکنان خدوم پلیس پایتخت به صورت شبانه روزی تمام تلاش خود را در جهت برقراری نظم و امنیت شهروندان و جامعه بکار بسته اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها