jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۸۵۱۸   ۰۱ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۴:۱۷

جام جم ورزشی: با شومن جدید لیگ برتر فوتبال انگلیس آشنا شوید.

چه کسی «شومن» جدید لیگ برتر انگلیس است؟! +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی به نقل از دیلی میل، ممفیس دیپای در مهلت نقل و انتقالات تابستانی از آیندهوون هلند به منچستریونایتد پیوست. او با پوشیدن پیراهن شماره هفت قرار است وارث بزرگانی همچون اریک کانتونا، دیوید بکام و البته کریستیانو رونالدو باشد. البته بسیاری او را کریس رونالدوی ثانوی معرفی می کنند، بازیکنی که در همین ابتدای فصل خود را به عنوان یک ستاره اثبات کرده است و در آینده قطعا از او بیشتر خواهیم شنید.

دیپای توانایی های فنی زیادی دارد اما به اعتقاد رسانه های انگلیسی او یکی از حاشیه ساز ترین ستاره های لیگ برتر هم خواهد بود.

سبک زندگی این ستاره در کنار تلاش او برای در معرض توجه قرار داشتن باعث شده تا شومن جدید لیگ برتر انگلیس معرفی شود. او علاقه زیادی به ظاهر شدن در جمع با لباس های عجیب و غریب دارد. سایر ابعاد زندگی تجمل گرانانه این فوتبالیست هلندی نیز مورد توجه قرار دارد. البته ممفیس که اصلیتی غنایی دارد باید خیلی مراقب باشد این سبک زندگی او را از رویای «کریس رونالدوی ثانوی شدن» دور نگه ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر