jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۲۶۳۲۱   ۲۵ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۱۶

جام جم ورزشی: مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس در امور فوتبال گفت: شکایت اشپیتیم آرفی علیه باشگاه پرسپولیس با توجه به مستندات ارائه شده، از سوی فیفا رد شد.

فیفا شکایت آرفی از پرسپولیس را رد کرد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، آرش نجفی اظهار داشت: اشپیتیم آرفی بازیکن سابق باشگاه نسبت به طرح دعوا در فیفا اقدام کرده بود که در پی آن، اقدام به ارسال لایحه شد.

وی افزود: استناد ما در لایحه این بود که این بازیکن طبق موارد مندرج در قرارداد، پیش از این شکایت به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران برده و این شکایت منجر به صدور حکم شده است. به این ترتیب آرفی خود صلاحیت این مرجع را به رسمیت شناخته است و صدور حکم نیز به معنای ورود ماهوی کمیته انضباطی به موضوع بود. فیفا نیز بر اساس مستندات طرفین دعوا شکایت اشپیتیم آرفی را رد کرده و حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را جاری دانسته است.

نجفی خاطرنشان کرد: بر اساس یک قاعده کلی در نظام بین‌المللی، دادگاه‌ها به موضوعی که قبلا از نظر ماهوی توسط دادگاه ذیصلاح دیگری بررسی شده است، ورود مجدد نمی‌کنند که در پرونده تیاگو آلوز نیز چنین رویه‌ای وجود داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر