jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۵۵۷۹   ۲۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۳:۱۰

جام جم ورزشی: اسطوره فوتبال برزیل تصمیم به خداحافظی قطعی با فوتبال گرفته است.

ریوالدو بالاخره خداحافظی می کند

به گزارش جام جم ورزشی ، ریوالدو که از یک سال قبل در تیم دسته دومی موجی‌میریم برزیل بازی می‌کند و رئیس آن نیز است، اعلام کرد پیکار با لووردنسه آخرین بازی دوران ورزشی‌اش خواهد بود.

وی در مصاحبه‌ای گفت: از زمانی که به موجی‌میریم آمدم، به خواهش هواداران تلاش کردم به تیم کمک کنم. اما اکنون از نظر پزشکی شرایطی دارم که مجبورم مسابقات را با دارو و درد پیش ببرم که این فشار زیادی را به من وارد می‌کند.

ریوالدو که در جام جهانی ٢٠٠٢ کره و ژاپن با تیم کشورش فاتح مسابقات شد، در سال ٢٠١٤ و در حالی که خود مدیر باشگاه موجی‌میریم بود، تصمیم به کناره‌گیری کرد اما بعد از چندی در ژوئن سال ٢٠١٥ به تیم بازگشت و در کنار ریوالدینیو، فرزندش که ستاره تیم است، توپ زد تا به آن کمک کند.

وی که از سال ١٩٩١ تاکنون به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کند، بازی در تیم‌‌های سانتاکروز، کورینتیانس، پالمیراس، لاکرونیا، بارسلونا، آ.ث‌میلان،‌کروزیرو،‌المپیایکوس، آ.ک آتن، بنیادکار، سائوپائولو،‌ کابوسکورپ، سائوکتانو و موجی‌میریم را تجربه کرده است.


اسطوره‌ای که با برزیل قهرمان جهان شد، در جدال هفته نوزدهم لیگ دسته دوم کشورش، در سن ۴۳ سالگی از دنیای فوتبال برای همیشه خداحافظی می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها