Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتسال کد خبر: ۸۲۵۱۳۱ ۲۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۳۸

فراق بابک معصومی 4 ساله شد

علت درگذشت بابک فوتسال ایران چه بود؟

جام جم ورزشی: چهار سال از درگذشت مرد اخلاق مدار فوتسال ایران یعنی بابک معصومی می گذرد.

علت درگذشت بابک فوتسال ایران چه بود؟

به گزارش جام جم ورزشی ، بابک معصومی در روزهایی که فوتبال ایران هنوز داغدار ناصر حجازی بود در 19 مرداد سال 1390 درگذشت تا جامعه فوتسال را عزادار کند. معصومی دو سال با بیماری سرطان مبارزه کرد و حتی موفق شد این بیماری را شکست بدهد اما متاسفانه نوزدهم مرداد سال 1390 درگذشت.

پس از درگذشت این فوتسالیست اخلاق مدار و با روحیه مشخص شد که بیماری سرطان علت درگذشت او نبوده است. بابک در روزی که جان به جان آفرین تسلیم کرد به دلیل سقوط از یک چهارپایه به بیمارستان منتقل شده و پس از اینکه پزشکان او را مورد مداوای سرپایی قراردادند راهی منزل شداما بین راه به دلیل سرگیجه به درمانگاهی به نام مه آفرین مراجعه کردکه متأسفانه حین ورود به این درمانگاه درگذشته است.

آن زمان یکی از دوستان صمیمی که همیشه یار و همراه وی بود درباره این شایعه گفت که به این خبر کاری ندارد اما دلیل درگذشت مرد اخلاق فوتسال ایران نه بیماری سرطان که سکته مغزی بوده است.

به هرحال فراق کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال ایران که از جمله مردان خوشنام و با اخلاق فوتبال ایران محسوب می شد چهار ساله شد. جای او در ورزش ایران خیلی خالی است....

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر