jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۲۴۴۴۱   ۱۸ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۹

جام جم ورزشی: رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حکم نهایی پرونده اتهام تبانی به باشگاه مس کرمان را اعلام کرد که براساس آن حکم، باشگاه مس از اتهام تبانی تبرئه شده است.

برائت یک باشگاه از اتهام تبانی

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی باشگاه مس کرمان، علی اکبر محمدزاده گفت: پس از بررسی های کاملی که در رابطه با پرونده اتهام تبانی به مس کرمان انجام گرفت در نهایت وقوع تبانی در این پرونده محرز نشد و مسلم شد که در این پرونده تبانی واقع نشده است.
وی ادامه داد: در این پرونده صرفا به دلیل برخی تخلفات انجام گرفته، رایی پیش از این صادر شده است که به طرفین ابلاغ شد و پیرامون این رای نیز که شامل محرومیت برای برخی افراد بود، حق اعتراض و استیناف برای افراد وجود دارد و آنها می توانند نسبت به رای صادر شده اعتراض کنند.
رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: طبق تحقیقات و بررسی های انجام شده برای ما مشخص شد که باشگاه مس کرمان از باشگاه های منظم و دارای انضباط اخلاقی و مالی بسیار مناسبی است و این نتیجه گیری حاصل تحقیقات وسیع هیات تحقیق و بررسی بود که به طور ویژه از فدراسیون فوتبال به باشگاه مس اعزام شد.
محمدزاده تاکید کرد: برای ما نیز بسیار مبهم بود که چرا و به چه دلایلی برخی قصد داشتند در خصوص باشگاه مس کرمان رای سنگینی صادر شود یا حتی فشارهای زیادی وارد کردند که بازی های این تیم در فصل قبل متوقف شود.
وی ادامه داد: این فشارها به خصوص در بازی برابر مس رفسنجان و استقلال صنعتی در مرحله پلی آف به اوج خود رسید اما با توجه به اینکه کمیته اخلاق کار اصلی خود را یک امر حقوقی و قضایی می بیند، با در نظر گرفتن تمامی مدارک و محتویات پرونده، در آن زمان با این پیشنهادات موافقت نکرد و در مقابل بسیاری از فشارها نیز ایستادگی کرد تا در این پرونده به بهترین شکل ممکن رسیدگی انجام گیرد.
وی گفت: مجموعه هیات مدیره باشگاه مس کرمان، شرکت صنایع ملی مس ایران و مردم شریف کرمان دارای شخصیتی کامل هستند و برای جامعه فوتبال ایران نیز قابل احترام می باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها