jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۳۸۱۵   ۱۶ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۶:۰۵

جام جم ورزشی: روزنامه آس اسپانیا نگاهی دارد به 10 بازیکن پردرآمد و ثروتمند جهان که از فوتبال حرفه‌ای، کسب درآمد حرفه‌ای را خوب یاد گرفته‌اند.

10 بازیکن بی تعصب اما ثروتمند جهان!

گویا دوره تعصب روی پیراهن و رنگ و نام و تاریخ یک تیم گذشته و اگر یک بازیکن مدام بر تعصب خود روی نام تیمش تاکید کند، معنی آن این است که بویی از حرفه‌ای بودن در دنیا فوتبال حرفه‌ای نبرده است.

به گزارش مشرق نیوز، آس اسپانیا با انتشار فهرستی از این بازیکنان ثروتمند که چندین باشگاه را در چند سال گذشته عوض کرده‌اند به این نکته اشاره دارد که این بازیکنان راه درآمدزایی و کسب ثروت را به خوبی یاد گرفته اما در عمل آنقدرها هم که برایشان هزینه می‎شود سودمند و مفید نبوده و نیستند.

در صدر این جدول آنخل دی ماریا قرار دارد که تا کنون 4 بار تیمش را عوض کرده و معادل 179 میلیون یورو درآمد خالص داشته است. در رتبه دوم این فهرست نام زلاتان ایبراهیموویچ به چشم می‌خورد، بازیکنی که تا کنون 7 بار تیم عوض کرده و 169 میلیون یورو درآمد خالص و معاف از مالیات داشته است.

در رتبه سوم کسی که 4 بار تیم عوض کرده و 132 میلیون یورو درآمد داشته کسی نیست جز جیمز رودریگز و رتبه چهارم با 8 بار تغییر تیم و 127 میلیون یورو درآمد به نیکلاس آنلکا می‌رسد.

کرسپو، ورون، سوارس، فالکائو، رونالدو و گرت بیل دیگر بازیکنان این فهرست 10 تایی هستند که نامشان به عنوان بازیکنان «بی یا کم تعصب» در آس اسپانیا مطرح شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر