jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۲۷۱۷   ۱۲ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۵۰

جام جم ورزشی: امروز روزنامه های ترکیه ای از یک خبر مهم پرده برداشته اند.

زلاتان، تیتر نخست ترک ها +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، به تازگی ستاره سوئدی پاری سن ژرمن اعلام کرد که مقصد بعدی اش خیلی ها را شگفت زده خواهد کرد. اکنون روزنامه های ترکیه به نقل از رسانه های سوئدی ادعا کردند که مقصد بعدی زلاتان باشگاه گالاتاسرای خواهد بود.
این در حالی است که رسانه های ایتالیایی و انگلیسی اعلام کردند زلاتان به پیشنهاد این باشگاه ترک پاسخ منفی داده و قصد رفتن به سوپرلیگ ترکیه را ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها