jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۲۲۶۹۷   ۱۲ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۴۱

جام جم ورزشی: سخنگوی باشگاه استقلال انتخاب شد.

جهانیان سخنگوی باشگاه استقلال شد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه استقلال، بهرام افشارزاده درباره جلسه روز گذشته هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: روز گذشته جلسه بسیار مفیدی را برگزار کردیم. در این جلسه بحث ابتدایی در مورد برنامه‌ریزی یک ساله برای سیستم اداری و مالی باشگاه استقلال بود که در نهایت مصوبه‌ای در این موضوع به ثبت رسید. پس از آن با رای اعضا، جهانیان به عنوان سخنگو انتخاب شد که بار دیگر این سمت را به جهانیان تبریک گفته و برای وی آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی ادامه داد: بحث بعدی برنامه‌ریزی برای پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی در فصل پیش‌رو بود که در این موضوع نیز به نتایج بسیار خوبی رسیدیم و برنامه‌ای جامع برای حل این موضوع تدوین و به تایید تمامی اعضا رسید.

مدیرعامل باشگاه استقلال با اعلام این موضوع که اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال روزهای دوشنبه جلسات هفتگی خود را برگزار می‌کنند، تاکید کرد: مقرر شد در جلسه هفته آینده در خدمت رضا صادق‌پور باشیم تا گزارشی کامل از عملکرد آکادمی استقلال به استماع اعضای هیئت مدیره برسد. اعضای هیئت مدیره استقلال توجه خاصی به فوتبال پایه و پشتوانه‌سازی برای استقلال دارند و تلاش همگی اعضا بر این است که با توجه به این امر پشتوانه سازی لازم برای باشگاه استقلال صورت گیرد.

در این جلسه تمام اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال حضور داشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها