jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۲۲۳۵۲   ۱۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۲۲

رییس پلیس راهور ناجا تشریح کرد

وضعیت پلاک‌های تهران بعد از «ایران 99»

رئیس پلیس راهور تهران در خصوص پلاک خودروها پس از «ایران 99» گفت: براساس تدابیر اندیشیده شده شماره سریال پلاک های وسایل نقلیه پس از اتمام پلاک «ایران 99»، برای تهران، 10، 20، 30 تا 90 در نظر گرفته شده است.

وضعیت پلاک‌های تهران بعد از «ایران 99»

سردار سید تیمور حسینی از اجرای طرح ضربت برای برخورد با تخلفات موتورسواران از خرداد ماه امسال، در منطقه 12 خبر داد و گفت: خوشبختانه با اجرای این طرح در منطقه 12 تا حد زیادی این کاربران ترافیک ساماندهی شده اند، اما اجرای طرح را برای دیگر مناطق شهر تهران نیز در دستور کارداریم.

وی افزود: از سال های گذشته طرح ضربت برای برخورد با تخلفات موتورسیکلت سواران در حال اجرا است و اخیرا نیز از خرداد ماه سال جاری در منطقه 12 که یکی از مناطق پر تردد است، طرح خاصی در حوزه موتورسیکلت ها اجرایی شده که از این طریق به ساماندهی و کنترل این دسته از راکبان پرداخته ایم.

به گزارش ایسنا، رئیس پلیس راهور تهران نتایج اجرای طرح برخورد با موتورسواران متخلف در منطقه 12 را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: خوشبختانه تا حد زیادی این کاربران ترافیک ساماندهی شده اند؛ در حال حاضر تمرکز پلیس بیشتر بر موتور سواران منطقه 12 است اما اجرای طرح را برای دیگر مناطق شهر تهران نیز در دستور کارداریم.

به گفته حسینی یکی از مواردی که پلیس همواره با آن برخورد کرده و در طرح های ضربت نیز در دستور کار خود دارد، برخورد با موتورسوارانی است که بصورت فیزیکی و یا بوسیله زنجیر چرخ و ... پلاک موتورهای خود را مخدوش می کنند.

این مقام ارشد انتظامی از کاهش آمار کشته شدگان تصادفات تهران نیز خبر داد و گفت: در سه ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 15 نفر کمتر کشته شدند.

وی درخصوص دیگر طرح های پلیس، نیز گفت: در حال حاضر مرحله دوم طرح تابستانه در حال اجرا است که در این مرحله در روزهای تعطیل محور امامزاده داوود از ساعت 16 از میدان کوهسار به سمت بالا دارای محدودیت های ترافیکی است و تنها کسانی که از شمال به جنوب به سمت کن در حرکت هستند، حق تردد دارند.

براساس گزارش سایت پلیس، به گفته حسینی، پلیس در صورت نیاز به اعمال محدودیت و یک طرفه شدن بخشی از جاده لواسان به سمت قوچک نیز وارد عمل می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر