jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۲۱۸۹۴   ۱۰ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۳

جام جم ورزشی: در روزهای گذشته شایعه مرگ ستاره سابق استقلال و پرسپولیس بسیاری از هواداران را بسیار نگران کرد.

«شایعه مرگ» به فوتبال ایران هم رسید

به گزارش جام جم ورزشی ، شایعه مرگ علی انصاریان به سرعت همه جا پیچید اما این بازیکن سابق تیم های سرخابی با یک پیام اینستاگرامی که درباره حضورش در یکی از برنامه های تلویزیونی بود همه را متوجه این موضوع کرد که خبر درگذشتش شایعه ای بیش نیست.
«شایعه مرگ» چهره های سرشناس ابتدا در مورد هنرپیشه ها همه گیر شد و حالا برای نخستین بار موج آن به فوتبال ایران هم رسیده و شامل حال علی انصاریان شده است. البته هنوز یادمان نرفته است که سال 85 شایعه مرگ علی دایی و دو سال قبل تر از شایعه ترور همین اسطوره در دوبی چه جنجالی به پا کرد. احتمال می دهیم علی انصاریان تنها قربانی این شایعه نباشد. احتمالا در آینده ای نزدیک این شایعه در مورد دیگر چهره های شاخص ورزش ایران نیز شنیده می شود.
ای کاش در خصوص این اتفاق تدبیری اندیشدیده شود. یک بار برخورد قاطع با شایعه سازان از تکرار شایعات اینچنینی جلوگیری می کند. قطعا هیچ منفعتی در انتشار این شایعات وجود ندارد و شایعه پراکنان بنا به مشکلات روحی روانی این کار را انجام می دهند. به هر حال «شایعه مرگ» در میان چهره های ورزشی ایران به رسمی ناپسند و شوم تبدیل شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها