jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۲۱۴۷۳   ۰۸ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۸

عامل قتل کارگر ساختمانی وقتی برای تغییر مسیر تحقیقات به محل جنایت بازگشت، سرنخ کشف راز قتل را به تیم جنایی داد.

قاتل با پای خود به محل جنایت بازگشت

به گزارش جام‌جم، تیم جنایی مشهد صبح روز سه‌شنبه در جریان این جنایت قرار گرفتند. ماموران با حضور در محل متوجه شدند، مقتول مرد 41 ساله‌ای است که در یک ساختمان نیمه کاره به عنوان نگهبان مشغول به کار بود. جسد او در حالی که با 20 ضربه چاقو به قتل رسیده بود، در ساختمان کشف شد. در محل جنایت نیز وسایل مصرف موادمخدر پیدا شد.

با توجه به سرقت نشدن وسایل از ساختمان، احتمال ارتکاب جنایت توسط قاتل آشنا مطرح شد. با حضور قاضی جواد حسینی بازپرس ویژه قتل مشهد در محل جنایت تحقیقات برای شناسایی قاتل ادامه پیدا کرد.

تیم جنایی در حال بررسی محل جنایت بودند که یکی از اهالی با مراجعه به آنها ادعا کرد اطلاعاتی درباره عاملان جنایت دارد. او به ماموران گفت: من دو خودرو دارم که یکی از آنها را شب‌ها در ساختمان نیمه‌کاره پارک می‌کنم. دیشب هم خودروی خود را پارک کرده و در حال رفتن به خانه بودم که دو نفر از ساختمان خارج شدند. با آنها درگیر شدم که آنها با چاقو ضربه‌ای به دست من زده و با خودرویی که آنجا پارک بود فرار کردند.

بازپرس پرونده که متوجه استرس این مرد و تناقض گویی‌های او شده بود، دستور بازرسی خانه او را صادر کرد. ماموران پس از حضور در خانه مظنون به قتل با لباس‌های خونین او رو به رو شدند. همچنین آثار خون مقتول بر روی کفش او دیده شد.

مرد 52 ساله که هیچ راهی برای فرار نداشت در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: به دلیل پارک خودرو ام در ساختمان با مقتول دوست شده و همراه هم مواد مخدر مصرف می‌کردیم. او به خاطر موادمخدری که برایش خریده بودم، 200 هزار تومان بدهکار بود. شب حادثه بعد از مصرف موادمخدر بر سر پول با هم درگیر شدیم و او فحاشی کرد. با چاقویی که همراه داشتم، چند ضربه به او زدم که باعث مرگش شد.

پس از اعتراف به این جنایت، بازپرس جنایی دستور بازداشت متهم به قتل را صادر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر